O nas

Zapraszamy na wesołe i straszne spacery po Warszawie z przewodnikiem.

Najważniejszym celem wesołych spacerów jest zapewnienie uczestnikom doskonałej zabawy i dużo śmiechu. Nasze spacery po Warszawie są świetnym sposobem na poprawę humoru i miłe spędzenie czasu.

W czasie spacerów stawiamy na oryginalność. Prezentujemy na nich nie tylko ogólnie znane informacje, ale też mniej znane fakty, ciekawostki i anegdoty.

Czas trwania naszych spacerów wynosi ok. 90 minut. Z naszych doświadczeń wynika, że jest to optymalny czas, gdyż pozwala na przekazanie odpowiednio dużej dawki wiadomości, a równocześnie nie powoduje zmęczenia uczestników. Zależy nam na tym, aby na koniec każdego spaceru uczestnicy czuli się pozytywnie doładowani i odmłodzeni (o co najmniej kilka latek :- )

Informacje o naszych wesołych spacerach znajdziecie na naszej stronie w zakładce Spacery i na Facebooku.

 

 

Tagi: Wycieczki po Warszawie, samozaciskowe sznurówki, Sylwester dla singli Warszawa Free audiobooks Kabel magnetyczny wejścia i ulica wesołe bokserki dla par Metro Łazienki wesołe skarpety a present for Elizabeth jennifer Łazienki Królewskie rower Łazienki Królewskie herbaciarnia Zwiedzanie za darmo spacer po Łazienkach Królewskich Do której otwarte Łazienki wc toalety Noc Łazienki wycieczki po warszawie z przewodnikiem spacer w Warszawie Warszawa z przewodnikiem Warszawa przewodnik Sylwester w Warszawie
T-shirts NLP